Шон Пенн знову приїхав до Києва й зустрівся із Зеленським

Президент Володимир Зеленський знову зустрівся з американським актором і кінорежисером Шоном Пенном, який знімає документальний фільм про Україну.
Про це повідомили в Офісі президента 28 червня.

Глава держави подякував Пенну за увагу та підтримку, яку він надає Україні від початку війни. Шон Пенн зі свого боку висловив бажання відвідати населені пункти України, які постраждали від російської агресії.

«Шоне, ми дуже зацікавлені в тому, щоб показати світові, що сталося навколо Києва. Я знаю, що ви в перші дні цієї війни були тут. Багато чого змінилося в Києві. Але навколо Києва є деякі міста, які дуже важливо продемонструвати світові — показати те, що накоїла росія», — цитує Зеленського пресслужба.

Не перший візит

Американський актор і кінорежисер Шон Пенн був Україні у перший день широкомасштабного вторгнення росії 24 лютого. Він фіксував події в нашій країні. Тоді ж відбулася коротка зустріч Зеленського та Шона Пенна.

Режисер заснував організацію CORE, яка допомагає українцям, що постраждали від війни. Він активно розповідає світові про те, що відбувається в Україні, організовує благодійні вечори та лобіює інтереси України у США.

Джерело